Kaptury foliowe

Kaptury foliowe to praktyczne opakowania, służące do izolacji i ochrony towarów znajdujących się na paletach. Produkowane z folii termokurczliwej lub opakowaniowej doskonale zabezpieczają towar przed uszkodzeniami podczas transportu, jak i w trakcie przechowywania go na zewnątrz, przy niskich temperaturach i zmiennych warunkach atmosferycznych. Dodatkowym atutem kapturów do pakowania jest możliwość ich dowolnego zabarwienia, co sprawia, że są bardzo atrakcyjnym produktem pod względem estetyki wykonania.

Oferujemy Państwu kaptury foliowe termokurczliwe i opakowaniowe w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kaptury foliowe termokurczliwe zabezpieczają towar przed wilgocią i utrzymują ładunek w stałym miejscu, co jest bardzo ważne podczas transportu palet. Pakowanie towaru kapturem termokurczliwym możliwe jest w specjalnych tunelach grzewczych, a także w procesie ręcznego obkurczania z zastosowaniem palnika. Dzięki temu mamy pewność, że towar zabezpieczony kapturem foliowym nie ulegnie zniszczeniu, zakurzeniu ani zawilgoceniu.

Kaptury foliowe opakowaniowe pełnią podobną funkcję do kapturów termokurczliwych, z tą różnicą, że do ich zamknięcia nie jest wymagane użycie palników, ani innych narzędzi zgrzewających. Te opakowania mogą być dodatkowo wyposażone w UV, co lepiej chroni towar przed nagrzaniem i zawilgoceniem. Kaptury foliowe do palet doskonale sprawdzają się także podczas dalekiego transportu i do zbiorczego pakowania towarów. Można jest także stosować jako wkładkę do wyłożenia powierzchni zbiorczych.

Zapytaj o ceny w dziale handlowym!